Kontakty na vyučující

Telefon: volejte 518 612 778, počkejte na výzvu a následně volte klapku nebo vyčkejte na spojovatelku.

Volejte o přestávkách (viz. vyučovací hodiny) nebo v době, kdy vyučující není ve vyučovací hodině, využijte rozvrhy hodin vyučujících.

jméno třídnictví e-mail kl.
Mgr. Alena Altmannová altmanova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Marek Cvrkal cvrkal@gymkyjov.cz 136
Mgr. Karolína Čechová kvarta A cechova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Zdeňka Doležalová dolezalova@gymkyjov.cz 141
PhDr. Eva Dostálová sexta A dostalova@gymkyjov.cz 122
Eliška Dubná dubna@gymkyjov.cz 125
Mgr. Jindřiška Friáková 1.ZaA friakova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Lenka Hálová halova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Blanka Handlířová handlirova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Jiří Hasil hasil@gymkyjov.cz 108
Mgr. Miroslav Hnilica hnilica@gymkyjov.cz 114
Mgr. Jorga Hrazdílková hrazdilkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Ludmila Hübschtová septima A hubschtova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Jaroslav Jarma jarma@gymkyjov.cz 137
PhDr. Lenka Jarmová jarmova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Marcela Klemmová klemmova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Jana Klimešová klimesova@gymkyjov.cz 121
Mgr. František Kopecký čtvrtá A kopecky@gymkyjov.cz 117
Mgr. Alena Korvasová druhá B korvasova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Olga Kostýlková kostylkova@gymkyjov.cz 125
RNDr. Vladimír Kotík kotik@gymkyjov.cz 117
Mgr. Jana Koudelová 3.SČ koudelova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Bronislava Kreuzingerová kreuzingerova@gymkyjov.cz 119
PhDr. Jarmila Krohová krohova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Jiří Krojzl krojzl@gymkyjov.cz 119
Mgr. Roman Machain sekunda A machain@gymkyjov.cz 117
Mgr. Yvona Masaříkova masarikova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Marie Mazalová 3.ZA mazalova@gymkyjov.cz 129
PhDr. Zuzana Mikslová druhá A mikslova@gymkyjov.cz 136
Mgr. Věra Minaříková první B minarikova@gymkyjov.cz 136
Mgr. Jiří Ondráček ondracek@gymkyjov.cz 115
PhDr. Dagmar Pešková peskova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Lucie Růžičková ruzickova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Lenka Selucká čtvrtá B selucka@gymkyjov.cz 121
Mgr. Erik Schovanec třetí B schovanec@gymkyjov.cz 121
Mgr. Renáta Soukalová soukalova@gymkyjov.cz 113
Mgr. Drahomír Staněk stanek@gymkyjov.cz 117
Mgr. Václav Stix stix@gymkyjov.cz 119
Mgr. Jarmila Svobodová svobodova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Zdeňka Synková synkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Lenka Ševelová 1.ZaB sevelova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Jiří Šimeček simecek@gymkyjov.cz 135
Mgr. Ludmila Šnajdrová  2.ZA snajdrova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Simona Špičáková první A spicakova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Šárka Šušlíková tercie A suslikova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Iva Taušová  4.ZA tausova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Jana Truschingerová oktáva A truschingerova@gymkyjov.cz 116
Mgr. Martina Uřičářová 4.SČ uricarova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Vladimír Viktorýn třetí A viktoryn@gymkyjov.cz 108
Mgr. Marie Votoupalová prima A votoupalova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Renata Výletová kvinta A vyletova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Lenka Zicháčková 2.SČ zichackova@gymkyjov.cz 134