Kontakty na vyučující

Telefon: volejte 518 612 778, počkejte na výzvu a následně volte klapku nebo vyčkejte na spojovatelku.

Volejte o přestávkách (viz. vyučovací hodiny) nebo v době, kdy vyučující není ve vyučovací hodině, využijte rozvrhy hodin vyučujících.

jméno třídnictví e-mail kl.
Mgr. Alena Altmannová altmannova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Marek Cvrkal  kvinta A cvrkal@gymkyjov.cz 136
Mgr. Karolina Čechová cechova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Zdeňka Doležalová dolezalova@gymkyjov.cz 141
PhDr. Eva Dostálová septima A dostalova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Jindřiška Friáková 2.ZaA friakova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Lenka Hálová halova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Blanka Handlířová  1.ZaB handlirova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Jiří Hasil hasil@gymkyjov.cz 108
Mgr. Miroslav Hnilica hnilica@gymkyjov.cz 114
Mgr. Jorga Hrazdílková hrazdilkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Ludmila Hübschtová oktáva A hubschtova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Jaroslav Jarma jarma@gymkyjov.cz 137
PhDr. Lenka Jarmová jarmova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Marcela Klemmová klemmova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Jana Klimešová  prima A klimesova@gymkyjov.cz 121
Mgr. František Kopecký  první B kopecky@gymkyjov.cz 117
Mgr. Alena Korvasová čtvrtá B korvasova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Olga Kostýlková kostylkova@gymkyjov.cz 125
RNDr. Vladimír Kotík kotik@gymkyjov.cz 117
Mgr. Jana Koudelová koudelova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Bronislava Kreuzingerová kreuzingerova@gymkyjov.cz 119
PhDr. Jarmila Krohová 1.ZaA krohova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Jiří Krojzl krojzl@gymkyjov.cz 119
Mgr. Roman Machain tercie A machain@gymkyjov.cz 117
Mgr. Yvona Masaříkova masarikova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Marie Mazalová 4.ZA mazalova@gymkyjov.cz 129
PhDr. Zuzana Mikslová třetí A mikslova@gymkyjov.cz 136
Mgr. Věra Minaříková druhá B minarikova@gymkyjov.cz 136
PhDr. Jaroslava Navrátilová navratilova@gymkyjov.cz
PhDr. Dagmar Pešková peskova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Markéta Polášková mpolaskova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Lucie Růžičková ruzickova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Lenka Selucká selucka@gymkyjov.cz 121
Mgr. Erik Schovanec čtvrtá B schovanec@gymkyjov.cz 121
Mgr. Renáta Soukalová soukalova@gymkyjov.cz 113
Mgr. Drahomír Staněk stanek@gymkyjov.cz 117
Mgr. Václav Stix stix@gymkyjov.cz 119
Mgr. Jarmila Svobodová svobodova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Zdeňka Synková synkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Lenka Ševelová 2.ZaB sevelova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Jiří Šimeček simecek@gymkyjov.cz 135
Mgr. Ludmila Šnajdrová  3.ZA snajdrova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Simona Špičáková druhá A spicakova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Šárka Šušlíková kvarta A suslikova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Iva Taušová tausova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Jana Truschingerová  první A truschingerova@gymkyjov.cz 116
Mgr. Martina Uřičářová uricarova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Vladimír Viktorýn čtvrtá A viktoryn@gymkyjov.cz 108
Mgr. Marie Votoupalová sekunda A votoupalova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Renata Výletová sexta A vyletova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Lenka Zicháčková 3.SČ zichackova@gymkyjov.cz 134