Dne 20. března proběhlo školní kolo Chemické olympiády kategorie B pro studenty 3. ročníku. První místo vybojoval Prokop Selucký (spA) a 2. místo obsadil Lukáš Mlčoch (3.B). Oba budou reprezentovat naši školu v krajském kole už 15. dubna. Držíme palce!

Vytisknout stránku


