Aktuálně se skupina našich studentů nachází V Belgii v rámci programu Erasmus+. První den zatím strávili ve škole a hlavním tématem bylo porovnávání českých a belgických učebnic dějepisu.
Další den strávili sportovně a prohlídkou měst (Antverpy, Bruggy, Lier).
Výjezdy v rámci programu Erasmus+ mají studenti hrazeny z prostředků EU.





Vytisknout stránku


