Marc Hrazdil ze sexty letos reprezentoval nejen naši školu, ale i celý Jihomoravský kraj na celostátním kole olympiády ve španělštině, které dne 27. 5. organizovala Ostravská univerzita. Ačkoli se mu během 15 minut podařilo několikrát rozesmát porotu tak, že někteří členové brečeli smíchy, na bednu to nestačilo. Nicméně se nemá zač stydět, konkurence byla velká a Marc sklidil pochvalu od zkoušející i rodilého Kubánce. Pokud by se v budoucnu rozhodl pro studium španělštiny na této univerzitě, díky svému výsledku by byl ihned přijat.
Děkujeme mu za úžasnou reprezentaci školy!
Vytisknout stránku


