V pondělí 11. května 2026 navštívila gymnázium naše absolventka a studentka doktorandského studia Mgr. Tereza Rybová. V průběhu přednášky seznámila zájemce o fyziku, vědu a výzkum s možnostmi studia na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně, nabídla jim možnost spolupráce s fyzikálními ústavy fakulty v rámci SOČ a také se podělila se studenty o své vlastní zkušenosti a poznatky ze stáže ve firmě Thermo Fisher Scientific, která patří ke špičkovým světovým výrobcům elektronových mikroskopů a spektrometrů. Děkujeme.



Vytisknout stránku


