Přednáška absolventky KGK

V pondělí 11. května 2026 navštívila gymnázium naše absolventka a studentka doktorandského studia Mgr. Tereza Rybová. V průběhu přednášky seznámila zájemce o fyziku, vědu a výzkum s možnostmi studia na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně, nabídla jim možnost spolupráce s fyzikálními ústavy fakulty v rámci SOČ a také se podělila se studenty o své vlastní zkušenosti a poznatky ze stáže ve firmě Thermo Fisher Scientific, která patří ke špičkovým světovým výrobcům elektronových mikroskopů a spektrometrů. Děkujeme.

20260511_090147.jpg

20260511_094302.jpg

2026051192238.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 5. 2026, 15:27, zobrazeno 61x