Včera proběhlo v sále MKS Kyjov slavnostní předání maturitních vysvědčení a ředitelských odměn. Studenti byli ředitelkou školy Mgr. Renátou Soukalovou, MBA oceňováni nejčastěji za výborné studijní výsledky, za účast a umístění v různých soutěžích či za dobrovolnictví a práci pro třídní kolektiv. Našim absolventům přejeme mnoho štěstí v další životní etapě!







Vytisknout stránku


