Basketbal nižšího gymnázia

20. 4. 2023 se uskutečnilo okresní kolo v basketbale chlapců kategorie IV. Díky velkému počtu přihlášených týmů, se skupina B hrála ve velké tělocvičně na gymnáziu. Chlapci vybojovali 2. místo v tabulce a postoupili do finálového boje o 3. místo. Bohužel zde podlehli a získali tak 4. místo.
Složení týmu – studenti tercie a kvarty: Šimon Mikeska, Drahomír Březina, Oliver Ošťádal, Jáchym Valihrach, Jonáš Frýbort, Marc Hrazdil, Tobiáš Křivánek, Šimon Balajka, Matěj Polášek, Matyáš Pintera, Vojtěch Kotyk.

27. 4. 2023 se družstvo děvčat zúčastnilo okresního kola v basketbale kategorie IV, konaném v basketbalové hale na stadioně v Kyjově. Přestože v celém týmu byly pouze 2 basketbalistky, hrály velmi kolektivní a útočný basketbal. Skončily na 4. místě.
Složení týmu – studentky tercie a kvarty: Antonie Gazaňová, Hana Dziková, Jitka Fridrichová, Stella Fantová, Ellen Pinterová, Vendula Robková, Anna Kraštenič, Nikola Nguyen, Radana Břečková, Amálie Borkovcová, Denisa, Katarína Hasarová.

5. 5. 2023 se uskutečnilo krajské kolo v basketbale chlapců kategorie IV. Probíhající částečně opět v tělocvičně gymnázia. Tentokrát se chlapcům do finálové skupiny postoupit nepodařilo, ale patřili mezi nejbojovnější tým turnaje.
Složení týmu: Jan Kučera, Filip Rousek, Jonáš Frýbort, Marc Hrazdil, Drahomír Březina, Šimon Mikeska, Šimon Balajka, Jáchym Valihrach, Tobiáš Křivánek, Oliver Ošťádal.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 5. 2023, 12:00, zobrazeno 300x