Studijní obory

Čtyřleté gymnázium 

Plánuješ jít na vysokou? Anebo si zatím svými plány vůbec nejsi jistý/jistá, ale škola tě baví? Chceš prvně víc poznat obory, kterými se můžeš později ve svém životě zabývat? Právě pro tebe bude vhodné naše čtyřleté gymnázium. Znalosti ze základní školy budeme společně prohlubovat, abys byl/byla co nejsilnější. Postupně si ale budeš moct vybrat obory, ve kterých by ses chtěl/chtěla zdokonalit víc než všichni ostatní. Nejprve u nás, a po maturitě i na vysoké škole. Podpoříme tě. 

Osmileté gymnázium 

Základní škola tě moc baví, ale zvládnul/zvládla bys už teď i něco navíc? Nebo přímo očekáváš víc zábavy a znalostí? Jsme připraveni ti je poskytnout. Uděláme všechno proto, aby ses toho za osm let u nás dozvěděl/dozvěděla co nejvíc. Aby tě pak na vysoké škole nic nepřekvapilo. A nemusíš se bát, na kroužky a sport budeš mít času spoustu. Neomezíme tvé možnosti. 

Praktická sestra 

Přeješ si pomáhat ostatním lidem, pečovat o nemocné? Naše střední zdravotnická škola tě připraví na výkon tohoto pestrého a náročného povolání. Ale ty ho bereš spíš jako poslání. V tom tě podpoříme. U nás se naučíš všechnu nezbytnou teorii, a ovládneš i praxi, aby tě ve tvé budoucí práci (nebo na vysoké škole) nic nezaskočilo. Pomůžeme ti pomáhat. 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku