Exkurze do Jaderné elektrárny Dukovany

Dne 11. 4. navštívila kvarta A přečerpávací vodní elektrárnu Dalešice a Jadernou elektrárnu Dukovany.

Paní profesorka Kubicová přidala také pár slov:

Loni jsme v Dalešicích se současnou kvintou měli velmi milého a velmi odborných věcí znalého pana průvodce Ondřeje.
Letos na nás u brány čekal opět pan průvodce Ondřej. Řekl nám, že když viděl, že se opět objednalo Klvaňovo gymnázium Kyjov, těšil se na nás a je moc rád, že jsme zase u nich v Dalešicích. V informačním centru pak ještě řekl, že má narozeniny a že naši návštěvu považuje za dárek k narozeninám. Studenti současné kvarty neváhali a zazpívali jsme mu všichni Happy Birthday, Ondřeji. Byl zaražený, ale šťastný. Bylo to vidět. Chtěla bych v tomto okamžiku poděkovat panu průvodci za opravdu krásnou a milou prohlídku. Děkuji.

Ale to není všechno. Chci poděkovat našim studentům. Za jejich milý přístup ke vzdělávání. Za jejich znalosti, které se projevují při odborných otázkách průvodců, za úžasný zájem o věc, za jejich perfektní otázky na odborníky. Děti. Jste skvělí. Vytváříte kolem sebe krásné otisky, které na vysoké úrovni reprezentují naši školu.
Vaše Jitka Kubicová, učitelka fyziky

duk2.jpg