Jak jsem překonal sám sebe

Regionálního kola 18. ročníku psychologické olympiády na téma Jak jsem překonal sám sebe se v naší škole ve středu 8. 3. 2023 zúčastnilo 15 studentek a studentů ze 7 středních škol, které poskytují zdravotnické vzdělání v Jihomoravském kraji.

Každý z prezentujících uchopil dané téma velmi osobně a odborná porota měla nelehký úkol vybrat pouze jednoho, jenž bude rezpezentovat náš kraj v ústředním kole této olympiády 18. a 19. 4. 2023 v Liberci. Za KG a SZŠ se soutěže zúčastnili Nikola Gottfriedová ze 3. PsB , Olivia Blakey Fronková a Jaromír Bernátek ze 2. PsB. Vítězkou tohoto ročníku regionálního kola se stala právě Nikola Gottfriedová z KG a SZŠ Kyjov, 2. místo udělila porota Elišce Maximovičové ze SZŠ Blansko a dvě 3. místa Kláře Gruberové a Denise Leinweber ze SZŠ a VOŠ Znojmo. Blahopřejeme!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku15. 2. 2023, 08:52, zobrazeno 409x