Jeden den žákem školy

Dne 30. listopadu 2022 proběhla na naší škole již tradiční akce Jeden den žákem školy, která je určena pro žáky devátých tříd se zájmem studovat na naší škole gymnaziální nebo zdravotnický obor.

K velkému počtu účastníků dopomohlo i to, že letos poprvé se akce konala také pro uchazeče o studium na čtyřletém gymnáziu.

Den byl zahájen v jídelně školy, kam přišla hosty přivítat ředitelka školy Mgr. Renáta Soukalová se zástupcem ředitelky Mgr. Jiřím Hasilem. V průběhu dopoledního vyučování byli žáci seznámeni s náplní odborných a všeobecných předmětů, měli možnost aktivně se zapojit do výuky v hodinách psychologie, somatologie, první pomoci, ošetřovatelství, výtvarné výchovy doplněné cizími jazyky, fyziky, chemie a zeměpisu. O přestávkách trávili čas se staršími kamarády a mohli poznat život uvnitř školy. Někteří také ochutnali oběd ve školní jídelně, který si zvolili ze dvou nabízených jídel.

A po chutném obědě i s dezertem jsme se rozloučili s pozvánkou na Den otevřených dveří, který se uskuteční 14. prosince tohoto roku.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku8. 1. 2023, 10:59, zobrazeno 396x