Pedagogický sbor

Tento týden jsme zavítali do míst nejvyšších a vyzpovídali naši paní ředitelku Renátu Soukalovou.

- První slova, která si řeknu po probuzení: "Už jdu!" jako reakce na budíček, kterým je náš yorkšírek Bugi dožadující se snídaně.
- Na svých předmětech mám nejraději: "Že jsou tak krásně snadné."
- Kdybych byla znova studentkou, tak: "Nezměnila bych nic - opět bych pilně studovala a vydatně užívala studentského života."
- Na Kyjově (této škole) se mi nejvíce líbí: "Že je plná senzační mládeže, od níž nabíjím své slábnoucí baterie."
- Citát/Motto: "Kéž bych více mohla, anebo méně chtěla."
- Oblíbený film/knížka: "Mám v oblibě literární žánry, jejichž reprezentativními autory jsou Agatha Christie, Douglas Adams, Vlastimil Vondruška a Jára Cimrman. Z filmů ty, jež nenaruší mou křehkou duševní rovnováhu, tedy komedie."
- Oblíbené jídlo: "Produkce naší školní kuchyně hodná michelinské hvězdy."
- Hudební žánr: "To, čemu jsem se jako studentka smála - operu. A proto nikdy neříkej nikdy."
- Největší koníček (mimo školu): "Cestování po celém světě, sport a smysluplná četba."
- Co byste na závěr vzkázala našim studentům? "Nedejte se, vytrvejte, život je krásný. Jste skvělí a mám vás ráda." ❤️

Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 5. 2023, 14:54, zobrazeno 496x