Regionální kolo psychologické olympiády

Dnes 13. 3. se na naší škole konal již 19. ročník regionálního kola psychologické olympiády. Účastnilo se celkem 17 soutěžících z blízkého i vzdálenějšího okolí. Přijeli k nám studenti z Vyškova, Blanska, Znojma, Břeclavi i Brna a zúčastnily se i naše výherkyně školního kola.

Je třeba říct, že všechny práce byly na vysoké úrovni a velmi obohacující, ale jen tři si mohly odnést pomyslnou medaili. 

Na 3. místě se umístila naše studentka Olivia Blakey Fronková, 2. místo obsadila také naše studentka Tara Devi Pribišová a vítězkou se stala Veronika Brhelová ze SZŠ a VOŠZ Znojmo, p. o., která bude náš kraj reprezentovat v republikovém kole.

Gratulujeme vítězkám a děkujeme všem za účast!

Děkujeme také odborné porotě, ve které zasedla Mgr. Michaela Moudrá, ředitelka Městské knihovny Kyjov, Ing. Vladimíra Křížková, ředitelka Domova pro seniory Hodonín – Bažantnice, p. o., Mgr. Marta Kadlecová, DiS., ředitelka Centra pro sluchově postižené Hodonínsko, o. p. s., Mgr. Zdeněk Gloz, certifikovaný trenér paměti III. stupně, Bc. Petr Fridrich, starosta města Vracova a moderátor ČT 2 a Nikola Gottfriedová, vítězka loňského ročníku regionálního kola psychologické olympiády a studentka 4.B oboru Praktická sestra. 

img5614.jpeg

img5592.jpeg

img_5582.jpeg

img_5577.jpeg

img_5504.jpeg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku13. 3. 2024, 18:00, zobrazeno 200x