Slavnostní oceňování starostou města

Dnes 12. 6. proběhlo v atriu kyjovské radnice slavnostní oceňování našich nejúspěšnějších studentů z nižšího gymnázia. Oceněni byli starostou města, panem Františkem Luklem.

Oceněni byli z naší školy celkem čtyři studenti:

Adéla Šebelová, prima A – za 1. místo v okresním a krajském kole biologické olympiády, za účast v okresním kole matematické olympiády, za vynikající prospěch a minimální absenci ve škole.

Tereza Kadlčková, sekunda A – za 1. místo v okresním kole anglické olympiády, za 3. místo  v okresním kole biologické olympiády. Tereza má minimální absenci (za celý školní rok chyběla 8 dnů) a má samé jedničky po celou dobu studia.

Tomáš Vala, tercie A – za 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády. Má vynikající studijní výsledky od začátku studia a velmi aktivní účast na školních akcích.

(Nikola) Nguyen Hoang Ngan, kvarta A – po celou dobu vzdělávání dosahuje vynikajících studijních výsledků a svou pílí a pracovitostí je vzorem pro ostatní. V letošním roce vybojovala 2. místo v okresním kole chemické olympiády a stala se úspěšnou řešitelkou krajského kola. Výborně soutěžila i na fyzikální olympiádě a v okresním kole recitační soutěže získala Cenu diváků.

Rovněž byli oceněni žáci Základní umělecké školy Kyjov, mezi které patří naši studenti.

Gratulujeme k těmto skvělým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

img9236.jpeg

img_9227.jpeg