Soutěž hlídek mladých zdravotníků Lužice

Naši studenti se zúčastnili v roli pomocných rozhodčích soutěže hlídek mladých zdravotníků, kterou pořádal Český červený kříž Hodonín v Lužicích.

A přišlo nám poděkování od paní ředitelky Českého červeného kříže Hodonín Anny Jurkovičové:
"Dovolte mi, abych Vám poděkovala za vstřícnost a pomoc Vašich studentů zdravotnického oboru při organizaci naší oblastní soutěže hlídek mladých zdravotníků konané 25. 5. 2023 v Lužicích.
Ráda bych poděkovala studentům Pavle Gožďálové, Theodoru Cetkovskému, Denise Rajčákové a Janě Maturové nejen za pomoc, ale i empatii se všemi našimi účastníky.
Určitě si ze soutěže odnesli nejen zkušenosti, ale i zajímavé poznatky. Věřím, že si své povolání vybrali velmi dobře.
Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci."

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 5. 2023, 07:35, zobrazeno 274x