Zisk certifikátu C2 z angličtiny

Naší studentce Kateřině Kovářové z oktávy se podařilo dosáhnout velkého úspěchu. Jako úplně první na naší škole získala certifikát Cambridge English na úrovni C2!

Jazyková úroveň C2 je vůbec ta nejvyšší, které lze v rámci cizího jazyka dosáhnout. Daný uživatel snadno rozumí téměř všemu, co si vyslechne nebo přečte, je na úrovni rodilého mluvčího. Zkouška zahrnovala pět oblastí: čtení, užití angličtiny, psaní, poslech a mluvení. Katce se ve čtyřech z těchto pěti oblastí podařilo dosáhnout plného počtu bodů! Na její přípravě se podíleli vyučující Mgr. Žáková a Mgr. Stix. Zásluhu na skvělém výsledku mají též odborné konzultace u našeho absolventa Mgr. Jiřího Svobody, ale zejména její píle a nadání. Gratulujeme!

img_5050.jpeg

img_5045.jpeg