Proč na naši školu

Všeobecné vzdělání získané na našem gymnáziu můžete rozvíjet nejen na českých, ale i na zahraničních univerzitách. Pomůžeme vám s tím. 

Po vystudování našeho oboru Praktická sestra, a případně po jeho rozvinutí na vyšší či vysoké škole, získáte naplňující a smysluplnou práci ve zdravotnictví. Prestižní poslání pomáhat lidem. 

Tým našich učitelů se pravidelně vzdělává proto, aby vám poskytli poutavou a moderní formou vše, co potřebujete vědět. Přesvědčíme vás. 

Sídlíme uprostřed Kyjova, města se skvělou dopravní obslužností zblízka i z větší dálky. Učebny v naší historické budově mají příjemné klima v létě i v zimě. Vybavení máme to nejmodernější, ať už vás baví fyzika, biologie nebo housle či kresba. Zastavte se u nás. 

Naše gymnázium a střední zdravotnická škola ctí kořeny, ze kterých již 125let vyrůstá, ale zároveň se nebojí rozhlédnout se do dalekého okolí. Naše studenty vysíláme nejen na zahraniční výlety, ale i na studijní výměnné pobyty či na roční studijní pobyty na zahraničních středních školách. Roztáhněte s námi křídla.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku