Archiv rubriky: Informujeme

Upozornění školní jídelny

Kdo má zájem o oběd tento pátek 21. 12. 2018, musí si ho sám přihlásit přes své internetové stravovací konto. Vaří se hrstková polévka a smažený kuřecí řízek s bramborem. Výdej obědů od 11:00 do 13:00 hodin poprvé po rekonstrukci opět v naší jídelně v budově gymnázia!

Od ledna 2019 školní kuchyně s jídelnou opět v provozu v budově gymnázia. Kdo má dostatečný kredit, budou mu automaticky nahrány obědy na leden 2019. Těšíme se na Vás a přejeme krásné prožití svátků vánočních.

Vánoční charitativní dopoledne

Studenti školy se pokusí prodejem svých výrobků, punče, perníčků, marcipánových figurek, textilních tašek a jiných drobných předmětů vydělat peníze.
Sami pak rozhodnou, které z charitativních organizací je věnují.
21. 12. 2018 od 9:00 do 11:30 hodin na náměstí Hrdinů u budovy školy.
Proč? Protože vždycky je tu někdo, kdo potřebuje pomoc.
Přijďte nás prosím podpořit!

Stravování od 1. října

Jak jsme již informovali, v měsících říjen – prosinec 2018 bude probíhat rekonstrukce školní kuchyně. Náhradní stravování je zajištěno na SOU Automobilní Kyjov a to za následujících podmínek:

Beze změny

  • platební podmínky a cena obědů
  • přihlašování a odhlašování obědů

Změna

  • jeden druh jídla
  • výdej formou stravenky
  • doba výdeje obědů 13:30–14:15 hodin  (SOU Automobilní Kyjov)

Rekvalifikační kurzy stale běží

Dne 10. května 2017 získalo 19 absolventů kurzu pro pracovníky v sociálních službách osvědčení o absolvování vzdělávacího programu s celostátní platností. Tímto se absolventům tohoto akreditovaného kurzu otevírá možnost práce s osobami s tělesným, mentálním nebo smyslovým postižením, seniory, klienty v paliativní a hospicové péči a dalšími uživateli sociálních služeb. Pokračování textu Rekvalifikační kurzy stale běží

Zvládání slovní agrese

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, p. o. ve spolupráci s akreditovanou vzdělávací institucí  CURATIO® Vás zvou na vzdělávací akci pro zdravotnické pracovníky a pracovníky v sociálních službách