Izrael — HaKfar HaYarok

V týdnu před jarními prázdninami 2016 vyrazila skupinka našich studentů se dvěma profesory na nevšední výlet do Svaté země. V těsné blízkosti města Tel Aviv se nachází izraelská škola HaKfar HaYarok, se kterou jsme navázali studentskou výměnu.

Bydlení v izraelských rodinách, koupání ve Středozemním a Mrtvém moři, rozkvetlá poušť, velbloudi, oáza Ein Gedi, Drúzové, Caesarea s rozbouřeným mořem, Haifa se zahradou Bahá’i, Jaffa s nelítostnými vránami, tržiště plná rozličných lahůdek, pávi, vodopády, bleší trh… Těžko uvěřit, že za jediný týden jsme zažili tolik zajímavých věcí. Naši hostitelé byli úžasní a už se moc těšíme, až je budeme moci pohostit při jejich návštěvě v druhé polovině dubna 2016.

Fotogalerie na FB