Psychologická olympiáda

V letošním ročníku psychologické olympiády se naší studentce – Kateřině Račkové – povedlo umístit se na skvělém 3. místě v ústředním celostátním kole.

6.–7. dubna 2016 se na SZŠ a VOŠZ v Kladně konalo ústřední kolo 11. ročníku psychologické olympiády. Kateřina Račková z 2. ročníku oboru sociální činnost reprezentovala Jihomoravský kraj a se svou prací „Problémy nepřicházejí do našeho života, aby nás zničily, ale aby nám pomohly objevit náš skrytý potenciál a sílu. Musíš dát svým potížím najevo, že s tebou budou mít potíže.“ získala krásné 3. místo. Blahopřejeme!

Okresní kolo

Ve čtvrtek 10. 3. 2016 se v aule KG a SZŠ Kyjov konal již 11. ročník regionálního kola psychologické olympiády na téma: „Životní motto, kterým se řídím.“

Soutěž se již tradičně uskutečnila pod záštitou místostarosty města Kyjova pana Bc. Antonína Kuchaře. Vítězkou soutěžního klání se stala Kateřina Račková z KG a SZŠ Kyjov, na 2. místě se umístila Alena Chlupová z OA a SZŠ Blansko, 3. příčku obsadila Kristýna Vokurková z CSZŠ Brno.

Šestičlenná odborná porota hodnotila celkem 17 prací ze 7 zdravotnických škol Jihomoravského kraje.