Erasmus +

Naše škola vytvořila v lednu projekt Žijeme v multikulturní Evropě v rámci Erasmus + KA1: mobililita osob/školní vzdělávání. Cílem projektu bylo zvýšení jazykových znalostí, osvojení nových metodologických postupů, využívání informačních a komunikačních technologií při výuce a učení v oblasti vzdělávání a odborné přípravy. Žádost o projekt byla v říjnu schválena a na základě toho o prázdninách 8 učitelů vycestovalo na jazykové a jazykově-metodické kurzy do Anglie, Skotska, Maltu a Lotyšska.  Díky tomuto projektu se nám podařilo motivovat mnohem více studentů k účasti na mezinárodních školních akcích / jazykové a poznávací zájezdy, soutěže Best in English, výměnný pobyt se školou v Izraeli/. V příštím roce se chystáme k realizaci projektu Erasmus + Mobility/odborné stáže zaměřeného na studenty zdravotní školy. V případě schválení projektu bude moci 20 studentů vycestovat na odbornou stáž do Itálie.