SOČ — celostátní finále

V sobotu 13. června proběhla 42. celostátní přehlídka SOČ. Finálového kola se v 18 soutěžních oborech zúčastnilo online formou celkem 274 autorů odborných prací. Studenti Klvaňova gymnázia svou školu reprezentovali na výbornou. Petr Selič (spA) se v oboru Informatika umístil na 13. příčce, Václav Stánec (okA) získal v oboru Historie 7. místo a Magdalena Ambrozková (3.A) byla v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktická technologie nejlepší v republice. Se svou prací „Sbírka atraktivních experimentů z biologie“ získala 1. místo. Úspěch našich studentů nás velmi těší a srdečně jim blahopřejeme.

Kompletní výsledkovou listinu a video ze slavnostního vyhlášení naleznete na oficiálních stránkách soutěže.