Dny středních škol kyjovského Slovácka

Spousta novinek čekala na návštěvníky této akce, na které se prezentovaly školy z kyjovského Slovácka – SŠ automobilní Kyjov, SOU Kyjov, SŠ gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec a KG a SZŠ Kyjov. Čtvrtý ročník probíhal nově v prostorách SŠ automobilní Kyjov ve dvou dnech 20. a 21. 9. 2021.

Od 8h – 14h měli žáci z kyjovských základních škol a okolí možnost poznat náplň studia jednotlivých oborů.

Naše škola se již tradičně prezentovala odbornými zdravotnickými výkony (nácvik odběru krve a  dezinfekce rukou pod kontrolou UV lampy), první pomocí, simulátorem stáří a nově také psychologickými hrami a aktivitami k procvičení logického myšlení, trénování paměti apod.

Za reprezentaci školy děkujeme studentkám 4. ročníku zdravotnického oboru Elišce Seibertové, Nele Preguzové, Nikole Rachůnkové, Adéle Pomezné, Sabině Juříkové a Daniele Ondrušové.