Informace pro uchazeče o studium na naší škole

Vzhledem k epidemiologické situaci nelze pořádat Den otevřených dveří. Všechny informace o studiu na naší škole najdete na našich webových stránkách. Doporučujeme podívat se na krátká videa:

Naše škola se od 1. 9. 2022 řadí do pilotního projektu MŠMT, který umožňuje propojení vybraných oborů vzdělávání ve zdravotnictví na středních a vyšších odborných školách. Z toho plynou následující výhody pro naše žáky:

• Po ukončení 3. ročníku mohou získat výuční list v oboru Ošetřovatel
  • Po ukončení 4. ročníku mají možnost požádat o zkrácenou formu studia na VOŠ v oboru Diplomovaná sestra

9. 2. 2022 připravujeme pro zájemce o zdravotnický obor Jeden den studentem zdravotnické školy, těšíme se na vás.

Pokud Vás mrzí, že nemůžete naši školu navštívit, doporučujeme zkusit se projít alepsoň virtuální prohlídkou.

Aktuální informace k přijímacímu řízení zveřejňujeme na příslušné stránce zde.