Kontakty na vyučující

Telefon: volejte 518 612 778, počkejte na výzvu a následně volte klapku nebo vyčkejte na spojovatelku.

jméno třídnictví, další funkce 2021/22 e-mail kl.
Mgr. Alena Altmannová altmannova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Marek Cvrkal první B cvrkal@gymkyjov.cz 136
Mgr. Karolina Čechová cechova@gymkyjov.cz 123
PhDr. Eva Dostálová třetí B dostalova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Jindřiška Friáková 2.PsB friakova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Lenka Hálová halova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Blanka Handlířová 1.PsB handlirova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Zdeněk Harca harca@gymkyjov.cz 119
Mgr. Jiří Hasil Zástupce ředitelky hasil@gymkyjov.cz 114
Mgr. Miroslav Hnilica sekundaA hnilica@gymkyjov.cz 121
Mgr. Jorga Hrazdílková 3.PsA hrazdilkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Ludmila Hübschtová septima A hubschtova@gymkyjov.cz 141
Mgr. Patricie Ingrová kvarta A ingrova@gymkyjov.cz 108
Mgr. Jaroslav Jarma jarma@gymkyjov.cz 133
PhDr. Lenka Jarmová čtvrtá A jarmova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Marcela Klemmová klemmova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Jana Klimešová klimesova@gymkyjov.cz 121
Mgr. František Kopecký kopecky@gymkyjov.cz 117
Mgr. Alena Korvasová korvasova@gymkyjov.cz 141
RNDr. Vladimír Kotík kotik@gymkyjov.cz 117
Mgr. Jana Koudelová koudelova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Bronislava Kreuzingerová čtvrtá B kreuzingerova@gymkyjov.cz 119
RNDr. Jitka Kubicová kubicova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Roman Machain ICT koordinátor machain@gymkyjov.cz 117
Mgr. Yvona Masaříkova Výchovná poradkyně masarikova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Marie Mazalová 4.ZaA mazalova@gymkyjov.cz 129
PhDr. Zuzana Mikslová mikslova@gymkyjov.cz 136
Mgr. Věra Minaříková minarikova@gymkyjov.cz 136
Mgr. Věra Mořická třetí A moricka@gymkyjov.cz 121
PhDr. Jaroslava Navrátilová navratilova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Hana Ottová ottova@gymkyjov.cz 141
PhDr. Dagmar Pešková peskova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Jitka Podkalská 1.PsA podkalska@gymkyjov.cz 141
Mgr. Markéta Polášková sexta A mpolaskova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Lucie Růžičková ruzickova@gymkyjov.cz 132
Mgr. Lenka Selucká Školní metodik prevence selucka@gymkyjov.cz 121
Mgr. Erik Schovanec 4.ZaB, Bezpečnostní technik schovanec@gymkyjov.cz 121
Mgr. Renáta Soukalová Ředitelka školy soukalova@gymkyjov.cz 113
Mgr. Drahomír Staněk ICT koordinátor stanek@gymkyjov.cz 117
Mgr. Václav Stix tercie A stix@gymkyjov.cz 119
Mgr. Světlana Stonawská druhá B stonawska@gymkyjov.cz 119
Mgr. Jarmila Svobodová svobodova@gymkyjov.cz 123
Mgr. Zdeňka Synková oktáva A synkova@gymkyjov.cz 115
Mgr. Lenka Ševelová Výchovná poradkyně sevelova@gymkyjov.cz 143
Mgr. Jiří Šimeček Zástupce ředitelky simecek@gymkyjov.cz
Mgr. Petr Šimlík simlik@gymkyjov.cz 108
Mgr. Ludmila Šnajdrová 2.PsA snajdrova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Simona Špičáková druhá A spicakova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Ivana Šupová supova@gymkyjov.cz
Mgr. Šárka Šušlíková suslikova@gymkyjov.cz 120
Mgr. Iva Taušová tausova@gymkyjov.cz 125
Mgr. Jana Truschingerová  první A truschingerova@gymkyjov.cz 116
Mgr. Vladimír Viktorýn viktoryn@gymkyjov.cz 108
Mgr. Marie Votoupalová votoupalova@gymkyjov.cz 122
Mgr. Renata Výletová vyletova@gymkyjov.cz 117
Mgr. Lenka Zicháčková 3.PSB zichackova@gymkyjov.cz 134
Mgr. Marie Žáčková zackova@gymkyjov.cz 131
Mgr. Pavla Žáková prima A zakova@gymkyjov.cz 119