Edison 2015

Již několik let spolupracujeme s mezinárodní studentskou organizací AIESEC na projektu EDISON. Díky němu k nám přijeli od 4. do 11. října 2015 Nadia z Tunisu, Joe z Taiwanu, Salome z Gruzie, Lavi z Německa, Hien z Vietnamu, Mina z Iránu, Fady z Egypta.

edison
« 1 z 21 »

Starali se o ně studenti naší školy Nikol Dudová, Markéta Krmíčková, Valentína Svobodová, Aneta Turečková, Romana Opatřilová, Simona Padalíková a Štěpán Vaněk.
Hosté nejen zajímavě povyprávěli anglicky či německy o své zemi, ale dokázali velmi přitažlivě zprostředkovat své zkušenosti z cestování po světě i naší zemi. Proběhla řada příjemných setkání s našimi studenty.
O naší zemi se hosté mnoho dozvěděli i při návštěvě zámku v Miloticích, vinného sklepa „Pod šidlenama“, Kyjovského pivovaru, bowlingu, čajovny, hodové zábavy v Šardicích…