• Schránka důvěry je anonymní, volitelně můžete zadat svoji identifikaci.
  • Schránka důvěry poskytuje jednosměrnou komunikaci od vás směrem ke škole. Na vznesené dotazy lze odpovědět na schůzkách studentské rady, na třídnických hodinách, případně na školním webu. Problémovými situacemi se škola bude zabývat.
  • Schránku důvěry použijte v případě, kdy chcete upozornit na problém, který se děje ve vašem okolí nebo přímo vám, nebo v případě, že chcete vznést anonymní dotaz k věci, kterou by vedení školy a pedagogové měli řešit nebo alespoň vědět.
  • Podněty získané prostřednictvím schránky důvěry končí u výchovné poradkyně Mgr. Masaříkové.
  • Pokud chcete s výchovnou poradkyní, případně s psychologem, komunikovat oboustranně (očekáváte odpověď), zřiďte si ke komunikaci e-mailovou schránku, která nebude uvádět vaše skutečné jméno a vyplňte položku e-mail.
Vaše jméno (volitelné):
Kontakt na vás (volitelné):
Zpráva pro nás: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. 1. 2024, 09:04, zobrazeno 1491x