Ocenění studenti

Na slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 28. června byli paní ředitelkou oceněni žáci, kteří v uplynulém školním roce dosáhli vynikajících studijních či jiných skvělých výsledků.

« 1 z 2 »

Oslavy 120. výročí

V sobotu 23. června jsme oslavili 120. výročí založení naší školy. Podívejte se na fotogalerii a také na krátké video z této velkolepé akce!

« 2 z 31 »

Stanovení požadavků k vypracování cenové nabídky na opravu havarijního stavu podlahy učebny

Stanovení požadavků k vypracování cenové nabídky na opravu havarijního stavu podlahy učebny.pdf

Vypracování cenové nabídky vyžaduje zajištění zaměření osobně na místě, zde je rovněž možnost prostudování výkresové dokumentace a slepého rozpočtu. Kontaktní osoba pro specifikaci technických požadavků: Drahomír Stehlík, po–pá od 7 do 14 hod., tel. 601 551 507.

Termín realizace: 15. 10. – 10. 12. 2018.

Cenovou nabídku zašlete na e-mail: gymkyjov@gymkyjov.cz nejpozději do středy 8. 8. 2018 do 12:00 hodin, nebo osobně doručte na sekretariát školy v 1. patře budovy, tř. Komenského 549/23, Kyjov.

Stanovení požadavků k vypracování cenové nabídky na vytápění služebního bytu

Stanovení požadavků k vypracování cenové nabídky na vytápění služebního bytu školníka (výměnu plynového kotle s příslušenstvím)

Příloha: položkový rozpočet stavby (xlsx)

Doručení cenových nabídek e-mailem na adresu: gymkyjov@gymkyjov.cz nejpozději do úterý 24. července 2018 do 9:00 hodin nebo osobně doručte na sekretariát školy v 1. patře budovy, třída Komenského 549/23, Kyjov.

Termín realizace: dle dohody v měsících září–říjen 2018 (do začátku topné sezóny, nejpozději do 15. října 2018)